katalogi klejone druk online

katalogi klejone

Katalogi reklamowe klejone PUR.


Katalog klejony to świetny pomysł na katalog reklamowy z bogatą ofertą towarów i usług Twojej firmy. Jest to pełna, prestiżowa prezentacja wykonana w pełni profesjonalnie. Katalog firmowy w oprawie PUR to najbardziej efektowna i trwała forma przedstawienia Twojej oferty. Jest to metoda co prawda sporo droższa od katalogu szytego, jednak jakość wykonania jest na zupełnie innym poziomie, a poza tym katalog reklamowy klejony może zawierać znacznie większą ilość stron niż katalog szyty. Dzięki technologii klejenia można otrzymać grube oprawy książkowe. Grzbiet jest sztywny i bardzo wytrzymały a ogólne wrażenie wykonania jest bardzo estetyczne i solidne. Tak wykonany katalog dla klientów premium ma znacznie mocniejszą siłę i skuteczność dotarcia do klienta. W dobie tanich ulotek i setek reklam internetowych, klient który otrzymuje dedykowany, wysokiej jakości katalog klejony z ofertą towarów i usług czuje się doceniony i wie, że podejmuje współpracę ze specjalistami w danej dziedzinie. Katalogi klejone do wyboru masz oprócz okładki od 48 stron do 256 stron wnętrza. 8 formatów poziom i pion od DL przez kwadrat do A4. Okładkę wydrukujesz na kredzie mat/połysk 250g. Papier wnętrza możesz dobrać offset 90g lub kreda mat/połysk 90, 130, 170g. Wybór formatu i ilości stron jest dopasowywany do typu produktu i jego zadania. Rodzaj papieru, jego grubość wnętrza i okładki również są elementami zmiennymi i wszystko można spersonalizować. My jako drukarnia internetowa oferujemy bardzo bogate możliwości konfiguracji. Katalogi reklamowe klejone drukujemy od 5 szt. Wydrukujemy całość w kolorze 4/4 lub okładkę kolorową 4/4, a wnętrze w zadruku czarnym 1/1. Uszlachetnienie folią mat, połysk, soft touch i lakier UV nada okładce twojego katalogu przyciągający wzrok wygląd. Sam proces produkcji jest czasochłonny, przez co czas oczekiwania na katalog klejony będzie nieco dłuższy niż na katalog szyty. Maszynowo klejony katalog potrzebuje pewnej ilości czasu do wyschnięcia, zanim będzie można zakończyć pracę i zapakować przesyłkę. Pomimo użycia kleju katalogi klejone są elastyczne i wygodne w użytku, dzięki czemu świetnie nadadzą się do różnych zastosowań od katalogów reklamowych, przez materiały promocyjne aż po katalogi fotograficzne.


Dlaczego katalog reklamowy klejony jest dobrym wyborem?


Katalog reklamowy zawsze był jednym z najbardziej efektywnych sposobów dotarcia do odbiorców. Aktualnie katalog drukowany jest uważany za jedną z najbardziej przystępnych i skutecznych metod reklamy. Jeśli zdecydowałeś się na zamówienie takiego katalogu, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego katalog reklamowy klejony to dobry wybór? Co musisz wiedzieć, zamawiając je?

Wykorzystanie katalogów do reklamy w ostatnich czasach okazało się naprawdę bezpieczne i niezawodne.

Korzyści z korzystania z katalogów promocyjnych są następujące:

1. Odbiorcy widzą wszystkie ważne informacje w jednym miejscu. Katalog reklamowy zawiera szczegółowe informacje o Twojej firmie i jej produktach. Czytelnicy mogą znaleźć wszystko, co chcą w jednym miejscu, więc o wiele łatwiej jest im się z Tobą skontaktować;
2. Łatwo otrzymują je wszyscy, którzy ich potrzebują. Możesz wysłać je pocztą do każdego potencjalnego klienta, którego chcesz przyciągnąć.
3. Są opłacalne dla Ciebie finansowo.
4. Nie wymagają szczególnej uwagi ze strony klienta, ponieważ zawierają wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu.

Druk Online. Drukarnia internetowa.

Folder reklamowy jest łącznikiem pomiędzy przedsiębiorstwem a jego klientami, odgrywa bardzo ważną rolę w reklamie. Ze względu na wydajność kosztów, bardziej odpowiednie jest użycie klejonych katalogów reklamowych dla krótkoterminowej promocji. Zalety są oczywiste: jest tani w produkcji, łatwy do przenoszenia i tak dalej.
Marketing katalogowy jest prosty i bezproblemowy. To Ty decydujesz, kiedy chcesz rozpocząć kampanię i czy chcesz uwzględnić rabaty i oferty promocyjne.

Dlaczego warto wybrać katalog klejony? To proste. Katalog klejony zawsze będzie generował większą sprzedaż niż wersja cyfrowa. Dlaczego? Ponieważ ludzie lubią trzymać coś w rękach.

Pierwszym powodem, dla którego taki katalog jest lepszy od wersji online, jest to, że możesz zademonstrować jakość swoich produktów na prawdziwym, trójwymiarowym produkcie. Drugim powodem jest to, że możesz zademonstrować jak produkt, działa lub jak powinien być używany.

Po trzecie, można fizycznie pokazać klientom, jak bezpiecznie i prawidłowo obsługiwać produkty.

Czwartym powodem jest możliwość zademonstrowania rzeczywistych rozmiarów i wymiarów produktu, aby pomóc klientowi lepiej wyobrazić sobie zakup.

I wreszcie, możesz dać swoim klientom lepsze wyczucie tekstury i jakości produktów, ponieważ mogą ich dotknąć, poczuć je i zbadać z bliska. Katalog online po prostu nie może zapewnić tego rodzaju bogatego doświadczenia.

Wszystkie te powody są ważne, ale najważniejszym z nich jest ten: Ludzie po prostu lubią trzymać rzeczy w rękach.


Sprawdź inne produkty wizytówki * ulotki * plakaty * gazetki reklamowe * papier firmowy * notesy


Drukarnia internetowa
Sprawdź ofertę 4birds.pl