katalogi szyte druk online

katalogi szyte

Od 5 sztuk

katalogi szyte druk online 1
katalogi szyte druk online 2

Od 5 sztuk

Katalog firmowy reklamowy szyty


Katalog szyty katalog reklamowy dla firm to bardzo profesjonalna forma reklamy swoich towarów i usług. Jest też to najbardziej popularna forma druku katalogu reklamowego. Odpowiednio dobrany stanowi świetną prezentację i można w takim katalogu zmieścić praktycznie całą swoją ofertę lub wykorzystać jako krótką broszurę reklamową, instrukcję obsługi czy książeczki informacyjne. Jakie są atuty katalogu szytego? Przede wszystkim katalog szyty nadaje się do nieco mniejszej ilości stron w porównaniu do katalogu klejonego. Katalog szyty najczęściej jest wykonywany od 4 stron okładki oraz 4 stron wnętrza do 4 stron okładki i 56 stron wnętrza. Okładka może zostać uszlachetnienie folią mat, połysk, soft touch i lakier UV nada okładce twojego katalogu przyciągający wzrok wygląd. Łączenia za pomocą szycia pozwolą takiemu katalogowi spokojnie przetrwać dłuższy okres czasu. Zszywki mogą być płaskimi lub zszywką oczkową, która ułatwi wpięcie naszego katalogu do segregatora. Największym atutem katalogu szytego jest jednak porównywalnie niższa cena, prostsze wykonanie, a co za tym idzie krótszy termin realizacji zamówienia na katalog firmowy. Katalog szyty może zostać wykonany w dowolnym formacie - drukujemy katalogi reklamowe szyte w bardzo elastycznych nakładach od 5 szt. Do wyboru masz 8 formatów poziom i pion od DL przez kwadrat do A4. Wydrukujemy całość katalogu szytego w kolorze 4/4 lub okładkę kolorową 4/4, a wnętrze w zadruku czarnym 1/1. Jedyną wadą katalogu szytego jest tak naprawdę ograniczenie co do ilości stron. Do większej ilości stron znacznie lepszym pomysłem będzie katalog klejony, jednak jest to także rozwiązanie droższe i ma najczęściej nieco dłuższy czas realizacji.

można wykorzystać na różne sposoby - zarówno do prezentacji swojej oferty w formie broszury, wykonać z niego instrukcję obsługi, zeszyty czy karty gwarancyjne i książeczki informacyjne. Bardzo wygodnie się z niego korzysta i można go rozłożyć całkowicie na płasko, dzięki czemu ma uniwersalne i wygodne zastosowanie. Przez swoje atuty i uniwersalność jest najczęściej wykorzystywanym rodzajem katalogów.


Katalogi szyte to w pełni skuteczne materiały reklamowe. Potrafią one zaprezentować każdemu klientowi ofertę oraz przybliżać pracę przedsiębiorstwa. Ich podarowanie potencjalnym partnerom biznesowym świadczy o wysokim prestiżu firmy.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów drukarnia internetowa, oferuje wysokiej jakości, estetyczne katalogi szyte o dużym potencjale marketingowym.


Czym charakteryzuje się katalog szyty?


Obecnie druk online cieszy się ogromną popularnością. Każda drukarnia internetowa oferuje wysokiej jakości materiały marketingowe będące skutecznymi nośnikami reklamy.

Pośród wielu z nich można wymienić katalog reklamowy szyty, który charakteryzuje się tym, że jego oprawa jest szyta drutem. Dzięki takiemu rozwiązaniu strony katalogu są solidnie połączone. Taki katalog potrafi służyć niezawodnie przez długie lata, nawet wówczas gdy jest intensywnie użytkowany. W katalogach szytych istnieje możliwość umieszczenia zszywki z oczkiem, co sprawia, że może on być wpinany do biurowych segregatorów.

Dla kogo katalog szyty jest sprawdzonym wyborem?

Katalogi reklamowe szyte to produkty, które można wykorzystać w wielu miejscach. Obecnie należą one do jednych z najbardziej rozpoznawalnych materiałów reklamowych. Doskonale sprawdzają się jako broszury, gazetki reklamowe, instrukcje, przewodniki oraz foldery z ofertą firmy.

Każdy szyty katalog pozwala na efektownie oraz w pełni skuteczne zaprezentowanie projektu. Jest on nie tylko sprawdzonym narzędziem do prezentacji oferty, lecz również fantastycznym kanałem komunikacji z odbiorcą oraz miejscem, w którym każdy przedsiębiorca może opowiedzieć historię swojej marki, dać się poznać oraz zaprezentować wyznawane wartości.

Wszystkie katalogi w oprawie zeszytowej dają nieskończenie wiele możliwości w zakresie treści promujących firmę lub markę. Dzięki tym folderom można zaprezentować artykuły związane z każdą firmą i jej produktami w bardzo atrakcyjny oraz estetyczny sposób.

Katalog reklamowy szyty – wysokiej jakości produkt reklamowy

Oferta drukarni internetowej jest bardzo bogata. Pośród wielu materiałów reklamowych można wymienić katalogi szyte, które powstają w technologii cyfrowej lub offsetowej. Do ich produkcji jest wykorzystywany wysokiej jakości papier kredowy (w macie lub połysku) lub offsetowy.

Każdy klient zamawiający katalog szyty może liczyć na dokładne odwzorowanie barw oraz imponujące wykończenie uszlachetnień. Jednostronna folia w połysku lub macie oraz poszczególne detale podkreślone lakierem UV na okładce sprawiają, że każdy katalog z daleka przyciąga wzrok i zachęca do tego, aby zajrzeć do środka.

Katalogi szyte to takie produkty, które charakteryzują się wysoką jakością oraz świadczą o wysokiej estetyce. Ich wyjątkowa objętość pozwala na umieszczanie bardzo dużej ilości zdjęć oraz ważnych informacji. Dzięki temu można w ciekawy sposób przedstawić ofertę swej firmy. Jeżeli pola tekstowe oraz graficzne są ułożone w odpowiedni sposób, to wówczas każdy katalog potrafi zachęcić potencjalnych klientów do zapoznania się z ofertą. Poprzez przekazanie potencjalnym klientom katalogu szytego z ofertą, każdy przedsiębiorca większa swe szanse na zapamiętanie marki oraz oferowanego asortymentu produktów i usług.

Druk online — drukarnia internetowa.

Z roku na rok druk online cieszy się coraz większą popularnością. Każda drukarnia internetowa oferuje wysokiej jakości materiały marketingowe będące w pełni skutecznymi nośnikami reklamy.

Katalog szyty to taki gadżet, który charakteryzuje się tym, że jego oprawa jest szyta drutem. Jego strony są zatem solidnie połączone. Taki folder potrafi służyć niezawodnie przez długie lata, nawet wówczas gdy jest często użytkowany.

Nie masz projektu? Skontaktuj się!

Katalog reklamowy projektowanie jest zawsze wykonywane z dbałością o każdy istotny szczegół. Gadżety te są tworzone w technologii cyfrowej lub offsetowej, a do ich produkcji jest wykorzystywany wysokiej jakości papier offsetowy lub kredowy. Estetyczny wygląd sprawia, że katalog z daleka przyciąga każdy wzrok. Pozwala on na efektownie oraz w pełni skuteczne zaprezentowanie wielu ciekawych projektów. Każdy starannie wykonany katalog daje nieskończenie wiele możliwości w zakresie treści promujących firmę lub markę. Dzięki tym gadżetom można zaprezentować artykuły związane zdaną firmą i jej produktami w bardzo atrakcyjny sposób.


Sprawdź inne produkty wizytówki * plakaty * gazetki reklamowe * papier firmowy * notesy


Drukuj Online z 4birds.pl
Sprawdź ofertę