katalogi spiralowane druk online

katalogi spiralowane

Katalogi spiralowane

Katalogi spiralowne są jednymi z ciekawszych propozycji przedstawienia katalogu reklamowego z Twoją ofertą. Katalog reklamowy spiralowane charakteryzują się grzbietem spiętym spiralą. Taki katalog reklamowy spiralowany najczęściej możemy spotkać jako przewodniki, mapy, książki kucharskie, instrukcje czy krótkie książki tematyczne, instrukcje techniczne. Dobrym pomysłem może być również wykorzystanie katalogu spiralowanego jako katalog reklamowy, czy katalog firmowy z produktami. Jest to znacznie bardziej profesjonalna forma reklamy niż ulotki czy reklamy mailowe i internetowe, kierowana indywidualnie do klienta stacjonarnego. Zdarza się również, że katalog spiralowany jest używane przez restauracje do prezentacji swojego menu. Jest to dobry pomysł ze względu na dużą wytrzymałość takiego katalogu reklamowego . Sporo miejsca zajmuje tutaj spirala i trzeba w projekcie zaplanować znacznie szersze marginesy stron, które zostaną "zmarnowane" na miejsce łączenia stron przez spiralę.
Masz do dyspozycji katalogi od 4 + 8 stron do 4 + 56 stron. 8 formatów pion/ poziom DL, A6, A5, A4. Po wybraniu papieru na okładkę i wnętrza czekają na ciebie 3 kolory spirali: biała, czarna lub srebrna.
Folia mat i połysk nada okładce twojego katalogu elegancki wygląd.

Technologia gna nieustannie do przodu a wraz z nią, zmieniają się sposoby reklamowania produktów i usług. Dziś każdy biznes musi nieustannie mierzyć się z konkurencją. Warto zatem stosować takie materiały marketingowe, które pozwolą przebić się przez tłum. Pośród wielu z nich można wymienić katalogi reklamowe spiralowane.

Czym jest katalog spiralowany?

Obecnie druk online cieszy się ogromną popularnością. Każda drukarnia internetowa oferuje niezwykle interesujące materiały marketingowe. Należą do nich między innymi katalogi spiralowane. Czym charakteryzują się te produkty?

Katalogi spiralowane to nic innego jak wysokiej jakości kartki połączone poprzez szereg metalowych pierścieni. W odróżnieniu od klejonego czy zszywanego każdy taki katalog można bez trudu otworzyć i położyć na stole przed klientem bez obaw, że się zamknie podczas prezentowania oferty. Wszystkie strony łączone są spiralą, która sprawia, że ich przeglądanie jest bardzo wygodne. Taki katalog można bez problemu rozłożyć na płasko.

Katalogi spiralowane są oferowane nie tylko w standardowych formatach takich jak: A4, A5 i A6, lecz także w wielu innych, niestandardowych rozmiarach. Takie materiały doskonale sprawdzają się jako menu czy instrukcja. Drukarnia internetowa oferuje katalogi posiadające trzy kolory spirali do wyboru: białą, srebrną oraz czarną, oraz dobrej jakości, estetyczny papier.

Dla kogo katalog spiralowany jest dobrym wyborem?

Katalog reklamowy spiralowany to taki produkt, który doskonale sprawdza się w wielu miejscach. W firmach jest on wykorzystywany w codziennej pracy. Dzięki nim można w uporządkowany i elegancki sposób zaprezentować każdą ofertę. Katalogi można wykorzystać także jako magazyny, raporty i trendbooki. Można w nim zamieścić przydatne informacje reklamujące poszczególne towary i usługi.

Jeśli są one estetycznie wykonane, zawierają foliowane okładki i żywą kolorystykę to wówczas są trwałe, estetyczne i zawsze zachęcają do tego, aby zajrzeć do środka.

Katalogi, których grzbiet spina spirala, stanowi także idealne rozwiązanie do wydruku map turystycznych, map samochodowych, przewodników, instrukcji oraz książek kucharskich. Ważne jest, aby podczas projektowania zachować większy margines od strony spirali na każdej stronie, wówczas katalog otwiera się w wygodny sposób, a zawarte w nim treści są dobrze widoczne.

Katalog spiralowany – produkt o wielu zaletach

Katalogi spiralowane to materiały o wielu zaletach. Nie są one bowiem stroną internetową, którą klient raz przeczyta, a później już nigdy do niej nie wróci. Każdy przedsiębiorca, przekazując podczas osobistej rozmowy z klientem biznesowym estetyczny katalog, może mieć pewność, że klient zajrzy do środka. Tymczasem wysyłając linki nigdy nie, można mieć pewności czy klient je przejrzał.

Katalogi spiralowane to jeden z najtańszych i jednocześnie najskuteczniejszych sposobów na zaprezentowanie oferty swojej firmy. Wybór katalogów spiralnych jest ogromny. Ich wydruk odbywa się poprzez zastosowanie druku cyfrowego bądź offsetowego, w zależności od ilości zamówionych egzemplarzy. Wszystkie formy katalogów stanowią sprawdzony sposób na reklamę, zaprezentowanie oferty firmy czy wydruk materiałów szkoleniowych dla pracowników.

Nie masz projektu? Skontaktuj się!

Bogaty wybór papieru, technik druku i różnorodność rozmiarów sprawiają, że każdy klient może znaleźć dla siebie taki produkt, który z pewnością wyróżni się w tle wielu innych.


Sprawdź inne produkty wizytówki * ulotki * plakaty * katalogi reklamowe * gazetki reklamowe * notesy


Drukarnia Internetowa
Sprawdź ofertę 4birds.pl