Cała Polska ufa 4birds.pl
papier pakowy druk online

papier pakowy

Wydrukujemy Twój projekt

papier pakowy druk online 1
papier pakowy druk online 2

Wydrukujemy Twój projekt

Papier pakowy


najczęściej jest używany do bezpośredniego zabezpieczenia towaru do wysyłki lub transportu, by sam towar lub jego opakowanie nie uległo uszkodzeniu, zarysowaniu i w przypadku, gdy jest to prezent, żeby wyglądało bardziej elegancko. Papier pakowy można kupić w wielu sklepach z ogólnymi, tradycyjnymi wzorami. Co jednak, jeśli by z papieru pakowego zrobić świetną reklamę?


Nie bez powodu prezenty firmowe pakowane są w papier z logo. Gdy kupujemy wysokiej jakości gadżety reklamowe dla Twoich klientów, trudno nie zadbać o opakowanie jako papier pakowy z własną grafiką. Do czego jeszcze można wykorzystać personalizowany papier pakowy? Co może jeszcze reklamować?


Dla wszelkich sklepów internetowych świetnym pomysłem będzie pakowanie produktów w personalizowane papiery pakowe, wtedy logo marki zyskuje na popularności. Dzięki uniwersalnym rozmiarom i pomocy w wyborze odpowiedniego rodzaju papieru można zapakować w niego praktycznie wszystko. Papier pakowy wysyłany w możliwie najkrótszym czasie od zamówienia. Oprócz sklepów internetowych dobrym pomysłem będzie także wykorzystanie papieru pakowego przez sklepy stacjonarne, czy prywatne osoby, jeśli chcą wykonać ciekawy prezent dla kogoś. Nie tylko można wymyśleć własny wzór np. na święta, urodziny czy dowolną inną okazję. Można także całkowicie spersonalizować papier pakowy np. przy pomocy zdjęć.


Jako drukarnia internetowa 4birds.pl dajemy wybór i pomagamy w doborze odpowiedniego papieru. W zależności od wykorzystania będzie on miał różną gramaturę papieru, z którego zostanie wykonany. Obsługujemy zarówno osoby prywatne z małymi zamówieniami w ilości kilku - kilkunastu sztuk, jak i firmy, które potrzebują zamówień hurtowych papieru pakowego w większych ilościach. Drukujemy zarówno projekt wykonany przez grafika klienta, papiery pakowe z logo, jak możemy pomóc w przygotowaniu indywidualnego projektu.