Potrzebujesz pomocy w zamówieniu? Skontaktuj się!! Pomożemy!! kontakt@4birds.pl
podkładki pod talerze druk online

podkładki pod talerze

Druk podkładek pod talerze dla Twojej restauracji, baru, pizzerni.

podkładki pod talerze druk online 1
podkładki pod talerze druk online 2

Podkłady pod talerze - papierowe czy syntetyczne dla restauracji, pizzerii, pubu


Oryginalne podkłady pod talerze z Twoim nadrukiem są niezbędnym elementem wyposażenia każdego stołu, zarówno w restauracji, jak i również każdej innej jadłodajni. Pełnią bardzo praktyczną funkcję, dlatego też warto w nie zainwestować, ponieważ dzięki nim można naprawdę wiele zyskać. Ich najważniejszą cechą charakterystyczną jest przede wszystkim podkłady pod talerze świetnie urozmaicają wystrój stołu, a także odpowiadają za jego praktyczność. Podkładki pod talerze są nie tylko znakomitą dekoracją, ale przede wszystkim doskonałym nośnikiem informacji, który w każdym przypadku sprawdzi się naprawdę świetnie.Podkładki pod talerze z nadrukiem są tworzone na dwóch rodzajach surowców, którymi są między innymi papier 90g i kraftowy 100g lub na surowcach syntetycznych Synaps OM 135g i 230g. Surowce syntetyczne charakteryzują się bardzo wysoką jakością oraz ogromną trwałością i elastycznością oraz odpornością na promienie UV, jest to ich najważniejszym atutem gdy będziesz chciał swoje podkładki pod talerze wyeksponować na zewnątrz lokalu. Podkłady pod talerze z Twoim nadrukiem zostaną przez nas świetnie wydrukowane, dlatego też każdy szczegół, jaki się na nie składa niech zachwyca niesamowitą estetyką. Oczywiście druk na podkładach pod talerze jest wykonywany według projektu klienta.


Jeżeli nie posiadasz projektu - skontaktuj się z Nami


Dlaczego podkłady pod talerze są doskonałym rozwiązaniem dla każdej jadłodajni?


Stosowanie w restauracji profesjonalnych podkładów pod talerze z własną grafiką to same korzyści, o których warto wiedzieć nieco więcej. Jak już wcześniej wspomniano, produkty te można wykorzystać, jako pewne źródło informacji, które jest na wyciągnięcie ręki. Dzięki nim każdy klient dowie się wszystkiego, co oferuje dana jadłodajnia, a także zapozna się z jej menu.


Podkłady pod talerze to produkty, które są tworzone z najlepszych gatunkowo materiałów, dlatego też można być pewnym ich bardzo wysokiej jakości. Państwa projekt zostanie wydrukowany według najwyższych standardów. Zamawiając je w naszej drukarni internetowej, można liczyć nie tylko na ich bardzo ciekawy wygląd, ale przede wszystkim świetne wykonanie, która jest tutaj priorytetem.


Wysokiej jakości podkładki pod talerze, jako podręczne menu, ale nie tylko


Tak naprawdę, zastosowanie podkładek pod talerze jest naprawdę bardzo szerokie, ponieważ można je wykorzystać na wiele różnorodnych sposobów. Oczywiście w większości przypadków są stosowane, jako podręczne menu, które zawsze jest na miejscu. ich ciekawy wygląd z całą pewnością od razu przyciągnie uwagę wszystkich klientów, którzy będą nimi po prostu zachwyceni. Inwestując w profesjonalne podkładki pod talerze, można liczyć na ocieplenie wizerunku restauracji.


Produkty te pomagają w nawiązaniu relacji miedzy klientem, a daną jadłodajnią. Podkłady pod talerze z twoją grafiką są bardzo niesamowicie charakterystyczne. Dokładamy do nich wszelkich starań, aby klienci byli z nich w pełni zadowoleni. Wysokiej jakości druk podkładów pod talerze to nasza największa specjalność, dlatego też możesz nam bez obaw zaufać.


Jakie podkładki możesz wybrać?


Nasza drukarnia internetowa drukuje podkłady w standardowym formacie A3, dzięki czemu pasują na większość stolików. Druk może być jednostronny bądź dwustronny, co oznacza, że na jednym podkładzie możesz zlecić wydrukowanie dwóch motywów, które będziesz wymieniać dla urozmaicenia wystroju wnętrza lokalu. Podkłady drukujemy na papierze offsetowym o gramaturze 90 g, papierze szarym kratowym o gramaturze 100 g bądź na surowcach syntetycznych, a konkretniej na synaps OM o gramaturze 135 g lub 230 g. Podkładki papierowe są uważane za bardziej ekologiczne, naturalne, ale mniej trwałe. Podkładki syntetyczne natomiast są mniej ekologiczne, ale za to mogą być stosowane przez dłuższy czas. Ostateczna decyzja o wyborze podkładek właściwych dla wystroju Twojego lokalu należy do Ciebie, niewątpliwie jednak ten prosty dodatek sprawi, że Twój lokal zyska nieco świeżości i ciekawego wyglądu, co z pewnością docenią klienci.


Sprawdź również inne produkty długopisy, notes kelnerski, tablice kredowe, menu.


Druk Podkładów Pod Talerze

Czyste, praktyczne i oszczędzające czas! Te cechy podkładek pod talerze sprawiają, że jest nieodzownym elementem na stołach zarówno restauracji, kawiarni, jak i domów. Dzięki drukowanym podkładkom pod talerze stoły ozdobione kolorowymi i różnorodnymi wzorami dodają kolorytu posiłkom. Co więcej, pozwala również błyskawicznie wyczyścić okruchy i plamy nagromadzone na stole. Wydrukowane podkładki pod talerze również mogą być bardzo dobrym nośnikiem informacji, mogą służyć jako podręczne menu lub jako podziękowania czy informacji o nadchodzących zmianach w Twojej restauracji

Podkłady pod talerze dla Twojej firmy są ważne nie tylko dla oszczędności czasu i uzyskania czystego wyglądu, ale także dla odzwierciedlenia wizerunku. Podkładki papierowe, jeden z pierwszych kontaktów, jakie nawiązujesz z klientem, pomagają nawiązać stałą komunikację. Możesz skorzystać z usługi drukowania online po przesłaniu gotowego projektu do druku za pośrednictwem 4birds.pl Pozostaje tylko wybrać żądany rodzaj papieru na którym wykonamy druk podkładek pod talerze i ilość wydruków. To wszystko, co musisz zrobić w przypadku podkładek pod talerze.


Nie masz projektu? Skontaktuj się!

W gastronomi bardzo ważna jest reklama i ekspozycja dań, która przekłada się na zysk. Dzięki licznym materiałom reklamowym, prowadzenie restauracji, baru czy innego, usługowego lokalu, będzie przyjemniejsze i łatwiejsze. Jedna ze sprawdzonych form reklamy, są tak zwane podkłady pod talerze. Czym są i dlaczego warto je wybrać ?
Podkłady pod talerze, to nic innego, jak dużego formatu, papierowa podkładka, z ogromną ilością miejsca, na dowolny nadruk. Nasza drukarnia internetowa oferuje dla Państwa możliwość wydrukowania dowolnej grafiki lub napisu. Może posłużyć jako reklama lub informacja dla klientów. Jeśli chcesz, aby twoja firma wyróżniała się na tle innych, możesz skorzystać z opcji, jaka jest podkłady pod talerze projektowane indywidualne. Taka opcja pozwala, przygotowanie oryginalnego produktu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Wystarczy samodzielnie przygotować projekt. Następnie wybrać druk online, by otrzymać najwyższej jakości produkt reklamowy, w przystępnej cenie.


Sprawdź inne produkty wizytówki * ulotki * plakaty * katalogi reklamowe * gazetki reklamowe * papier firmowy * notesy


Drukarnia internetowa
Sprawdź ofertę 4birds.pl