Potrzebujesz pomocy w zamówieniu? Skontaktuj się!! Pomożemy!! kontakt@4birds.pl
bilety druk online

bilety

Organizujesz wydarzenie?

Organizujesz wydarzenie?

Druk biletów na imprezy.


Kiedy warto zdecydować się na zamówienie biletów? Organizator imprezy w klubie czy też koncertu, z pewnością będzie potrzebował biletów. Dzięki nim bramkarze będą mogli zweryfikować, kto może wejść na imprezę, a kto nie. Bilet przyda się także na takich wydarzeniach jak pokazy mody, impreza plenerowa czy też wernisaż. Jak widać bilety, mogą być potrzebne na każdej zamkniętej imprezie, gdzie należy zweryfikować gości. Jednak bilet może przydać się nie tylko przy weryfikacji gości. Dzięki imiennym biletom będzie wiadomo kto, jest kim. W ten sposób odpowiednie usadzenie czy też traktowanie ważnych gości, będzie znacznie łatwiejsze.
Drukarnia oferuje druk biletów z projektu klienta. Firma zaprasza także do skorzystania z opcji zamówienia projektu biletu. Dzięki niemu będziesz mógł stworzyć wraz ze specjalistami idealny projekt biletu. W drukarni możesz zamówić zarówno eleganckie bilety imienne, jak i ekonomiczne opcje bez personalizacji. Nie wahaj się i w razie wątpliwości skontaktuj się z konsultantem. Specjalista Cię wysłucha, a następnie zaproponuje odpowiednie rozwiązanie.Nie wahaj się i już teraz skorzystaj z oferty drukarni, która na pierwszym miejscu stawia jakość oferowanych produktów.


Druk biletów – jak najtaniej?


Decydując się na zorganizowanie takiego wydarzenia jak koncert czy też impreza w klubie, zazwyczaj zależy na jak najmniejszym kosztach. Organizatorzy decydują się na różne sposoby oszczędzania. Jednym z nich jest wybranie ekonomicznych biletów. Drukarnia oferuje różne opcje, dzięki czemu z pewnością każdy klient znajdzie to, czego potrzebuje. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli poszukują państwo pomocy.
Drukarnie online oferują najróżniejsze rodzaje biletów. Od luksusowych dużych biletów na lśniącym i wytłaczanym papierze, aż po tańsze – nieduże i na cienkim papierze. Decyzja należy do klienta, jaki wybrać rodzaj biletu. Podczas wyboru, warto zbadać czego, oczekuje nasza grupa docelowa. Przykładowo nastolatkowie wybierający się na imprezę do klubu, nie będą zwracali uwagę na jakość oferowanego biletu. Wtedy warto wybrać wtedy tańsze bilety. Natomiast, jeżeli organizator zaprasza ważnych gości na mecz czy też galę bokserską, absolutnie nie powinien wybierać ekonomicznych biletów. Wtedy warto zainwestować w eleganckie bilety, które będą wizytówką wydarzenia.


Drukarnia internetowa


Oferta drukarni online obejmuje bilety sklejone w bloczki, jak i luzem. Jeżeli zdecydujesz się na pierwszą opcję, będziesz mógł wygodnie rozdawać, jak i transportować bilety. Przykładowo bileter po prostu będzie dawał gościom bilety, i nie będą mu wypadały z rąk. Wybierając zaś drugą opcję, nie będziesz musiał denerwować się odrywaniem biletów. Wszystko zależy od Twoich preferencji. Drukarnia jest otwarta na negocjacje i pomoże Ci na każdym etapie składania zamówienia. Nie będziesz musiał sam się denerwować i szukać rozwiązań w internecie. Specjaliści z drukarni pomogą Ci bez wahania.
Drukarnia internetowa oferuje zadruk w formacie 55x170 mm. Jest to bardzo wygodny format. Z jednej strony jest mały i zmieści się do wieczorowej torebki czy też kieszenią. A z drugiej z pewnością nie zgubi się przed imprezą. Drukarnia oferuje także zadruk jednostronny 4/0. Do wyboru masz także surowiec/papier offset 90 g. Taka gramatura jest znana ze swojej trwałości, jak i atrakcyjnej ceny. Warto zdecydować się na takie bilety, jeżeli zależy nam na pokazaniu swojej imprezy w dobrym świetle. Wybierając projekt biletu, zawsze należy pamiętać o tym, do jakiej grupy docelowej chcemy dotrzeć i jak chcemy być widziani.
Drukarnia oferuje także możliwość wybrania biletów z numerkami czy też bez. Wybierając opcję z numerkami, możemy urządzać wszelkiego rodzaju loterie, konkursy czy też w razie potrzeby zidentyfikować gościa. Warto to rozważyć podczas wyboru odpowiedniej opcji. Bilet bez numerków też ma swoje zalety. Dlatego każdy organizator imprezy powinien sam rozważyć sytuację i wybrać odpowiednią opcję.


Drukuj online. Nie posiadasz projektu? Skontaktuj się!


Dlaczego warto zdecydować się na druk biletów w drukarni online? Jakie niesie to korzyści? Przede wszystkim warto wziąć pod uwagę, że można znacznie zaoszczędzić na paliwie oraz czasie. Zamiast przemieszczać się pomiędzy własnym biurem a siedzibą drukarni, możesz po prostu wysłać e-mail. Jest to bardzo wygodne i może zaoszczędzić Ci mnóstwo stresu. Drukarnia online oferuje niższe ceny, między innymi dzięki temu, że nie musi płacić za obsługę klienta. W ten sposób decydując się na skorzystanie z drukarni online zamiast tradycyjnej, możesz naprawdę sporo zaoszczędzić.
Warto wybrać bilety, które z pewnością zachwycą wszystkich zainteresowanych Twoją imprezą. Bilet jest wizytówką. Klient dowiaduje się o imprezie bardzo często zazwyczaj poprzez bilet. Czasem jest też tak, że potencjalny gość usłyszy o wydarzeniu w social mediach czy też od znajomych. W obu przypadkach bilet jest jedną z pierwszych form kontaktu z Twoją marką, imprezą. Dlatego należy zadbać o to, aby prezentował się jak najlepiej i odzwierciedlał ducha Twojego wydarzenia.


Sprawdź inne produkty wizytówki * ulotki * plakaty * katalogi reklamowe * gazetki reklamowe * notesy


Drukarnia Internetowa
Sprawdź ofertę 4birds.pl