Potrzebujesz pomocy w zamówieniu? Skontaktuj się!! Pomożemy!! kontakt@4birds.pl
wobblery reklamowe PVC druk online

wobblery reklamowe PVC

wobblery reklamowe PVC druk online 1
wobblery reklamowe PVC druk online 2

Wobblery reklamoweNasza drukarnia internetowa prowadzi działalność w zakresie tworzenia wobblerów reklamowych i nie tylko. Wobblery reklamowe stają się coraz powszechniej używane. Różne przedsiębiorstwa chcące przykuć uwagę potencjalnych klientów na swoją ofertę usługową, sprzedażową czy produkcyjną.
Nietuzinkowy design wobblerów reklamowych umożliwia w interesujący sposób przekazać wiadomości, informacje. Jako drukarnia internetowa świadczymy usługi w zakresie projektowania i wykonywania wymarzonej formy reklamy.

Z czego zrobiony jest wobbler reklamowy?

Do produkcji wobblerów wykorzystujemy materiał PVC, czyli tworzywo sztuczne o znakomitych, idealnych do tego celu właściwościach. Pozwalających gotowym wobblerom na zachowanie odpowiedniej giętkości, w wyniku której wobblery reklamowe są uniwersalnym i odpornym na warunki atmosferyczne gadżetem. Poruszająca się reklama doskonale zwraca uwagę potencjalnego klienta. Zwracając uwagę na poruszający się obiekt, musi przeczytać. Ewentualnie obejrzeć logo, zdjęcie czy obrazek umieszczony na Twoim wobblerze.

Wymiary wobblerów?


Wiemy już, że wobblery reklamowe są świetną formą reklamy i z pewnością warto rozważyć podjęcie się tej inwestycji. W naszej drukarni realizujemy zamówienia od 50 sztuk. Jest to jednak niezbyt wielka ilość, dlatego zachęcamy do zamówień na większą skalę. Nasi klienci mogą wybrać wymiary wobblerów. Możliwe to realizacji jest: 100 x 100 mm, 120 x 120 mm lub dowolny kształt 120 x 120 mm. Gotowy produkt zawiera tarczę, na której mamy pożądany napis, obrazek czy logo. Tarcza ta utrzymana jest za pomocą tzw. Kiwaka, który elastycznie reaguje na warunki otoczenia, wprawiając tarczę w ruch. Po ustaniu podmuchu wraca do pozycji wyjściowej. To właśnie jest tym, co czyni wobblery reklamowe unikalną formą promocji treści. Wspomniany Kiwak jest połączony tarczą za pomocą taśmy dwustronnej. Nadruk na tarczy wykonywany jest jednostronnie. Szczególnym plusem naszej działalności w zakresie produkcji wobblerów reklamowych jest możliwość dostosowania dowolnego kształtu, jaki ma mieć. Należy to rozumieć jako możliwość wyprodukowania kwadratu, prostokąta, koła, rombu czy trójkąta. Sprowadza się to do tego, że naszymi klientami są ludzie o różnych intencjach, poczynając od chęci zareklamowania do poinformowania o zagrożeniu, np. w danym miejscu. Wobbler w kształcie koła zaś może doskonale pełnić funkcję neutralnej informacji. Wybór należy do Państwa. Nasza drukarnia internetowa jest otwarta na różne inspiracje, którym się Państwo poddają widząc przykładowy wobbler w swoim otoczeniu i – Państwa zdaniem – sprawdziłby się również w danej sytuacji. Drukuj online z 4birds.pl


Dla kogo wobbler reklamowy?W dzisiejszym świecie ważne jest właściwe zwrócenie uwagi potencjalnego odbiorcy na konkretne treści. Proszę zwrócić uwagę jak wiele informacji, napisów czy komunikatów umiejscowionych jest wszędzie dookoła. Nie sposób się z tym zapoznać, dlatego często nawet nie próbujemy. Proszę zauważyć, że np. w przychodni zdrowia jest taki nawał informacji na tablicach korkowych. Nawet mając sporo czasu w kolejce do lekarza. Nie jesteśmy w stanie tego wszystkiego przeczytać a co dopiero zapamiętać. Rozwiązaniem takiej sytuacji może być zastosowanie rozwiązań, które by wyróżniły nasze logo, reklamę, informację, komunikat czy cokolwiek byśmy chcieli. Z pomocą oczywiście przychodzą nam wobblery reklamowe będące stałym punktem oferty naszej drukarni internetowej. Proszę zwrócić uwagę, że nawet nie mając zamiaru z niczym się zapoznawać, nastrój nie pozwala nam nawet na przeczytanie jednego zdania z ogromu informacji będących stałym punktem naszej drogi do pracy, w pracy, w sklepie czy wspomnianej przychodni to zwykle zwracamy uwagę z wyróżniających się pod różnym względem napisów i obrazków. I nawet jeśli myślimy, że takich treści nie zapamiętamy to one, jednak kodują się w podświadomości. Nawet mimowolnie muszą kiedyś o sobie dać znać odbiorcy. A wtedy przypomni sobie on o logo firmy, chwytliwym haśle reklamowym czy nazwie przedsiębiorstwa umieszczonym na specyficznej formie reklamie. Drukuj online.

Druk online dla Ciebie?

Dlatego gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania naszych usług. Zapraszamy do kontaktu z naszą drukarnią – służymy pomocą w realizacji wobblerów reklamowych. Zapewniamy, będą spełnieniem Państwa oczekiwań. Zdajemy sobie świetnie sprawę z tego, że nie zawsze mają Państwo gotowy pomysł na swój wymarzony wobbler. Dlatego zapewniamy usługę pomocy w odnalezieniu satysfakcjonującego projektu reklamy na zasadzie współpracy i doradztwa. Chcemy mieć pewność, że są Państwo zdecydowani i usatysfakcjonowani projektem reklamy przed rozpoczęciem produkcji wobblerów. Jako drukarnia internetowa oferujemy druk online. Umożliwi w pełni zdalny kontakt z naszymi klientami oszczędzając wszystkich czas.

Zachęcamy więc do skorzystania z naszych usług drukarni internetowej. Jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania i gotowi do stanięcia na wysokości zadania.


Sprawdź ofertę 4birds.pl wizytówki * ulotki * plakaty * katalogi reklamowe