Potrzebujesz pomocy w zamówieniu? Skontaktuj się!! Pomożemy!!
gazetki reklamowe klejone druk online

gazetki reklamowe klejone

Daj się zauważyć

Daj się zauważyć

Gazetki reklamowe klejone


Reklama ma wiele form i odznacza się też zgoła odmienną skutecznością. Wśród jej przeróżnych odmian warto pochylić się nad naprawdę ciekawą jej postacią, a mianowicie gazetkami reklamowymi. Jest to rozwiązanie dostarczane klientom do domów, jak i też mogą oni sami po nie sięgnąć przy wejściu do sklepu. Już krótki ogład tej formy promocji pozwala zauważyć, że mamy tutaj do czynienia z możliwością promowania kompletnego asortymentu w jednym miejscu. Jest więc to znacznie wszechstronniejsza opcja niż przykładowo promocja w TV lub mediach społecznościowych. Korzystając z gazetki reklamowej znacznie łatwiej, jest nam dotrzeć do odbiorców, którzy faktycznie są zainteresowani naszą ofertą. Co więcej, nie są w tym przypadku konieczne jakieś dodatkowe ruchy jak w przypadku promocji w mediach. Ten rodzaj reklamy ma to do siebie, że skupia uwagę zainteresowanych konsumentów. Często więc czekają oni na kolejne wydania gazetki, aby sprawdzić, co może nabyć w danym tygodniu w promocji lub jako zupełną nowość. Oprócz dbałości o regularne promocje czy szeroki asortyment warto też zadbać o atrakcyjną formę wizualną gazetki. To bowiem nie tylko skutecznie przykuje uwagę, lecz również wystawi nam pozytywną rekomendację jako wiarygodny partner biznesowy.


Druk gazetek reklamowych klejonych z 4birds.pl


Gazetki reklamowe klejone drukujemy na papierze kredowym połysk 90 g. Klejenie grzbietu gazetki jest trwałe i estetyczne.
Do wyboru masz gazetkę, zawierającą 4 lub 8 stron.


Gazetki reklamowe promocją dla Twojej firmy


Bez względu na wielkość prowadzonego biznesu nie da się na dłuższą metę zaznaczyć swojej obecności na ryku bez interakcji z klientem. Stąd też poważnie podchodzące do swojej działalności firmy na każdym kroku inwestują w promocję. Możliwości w tej materii jest wiele, lecz na potrzeby tego krótkiego tekstu skupimy się na gazetkach reklamowych. Tego rozwiązanie jest niezwykle popularne szczególnie w handlu. Jest to bowiem doskonały sposób prezentacji wielu produktów jednocześnie. Tym samym klient ma możliwość szybkiego zapoznania się z nowym asortymentem, promocjami i innymi wariantami korzystnego zakupu. Dzięki temu, że gazetki reklamowe są wypuszczane w regularnych odstępach czasowych, to konsumenci się do nich przywiązują. Wpływa to oczywiście na ich popularność, a w konsekwencji również na wysoką skuteczność akcji marketingowych. Tego rodzaju działania można prowadzić zarówno, mając większą sieć handlową, jak i też lokalny sklep. W każdym przypadku odpowiadamy bowiem na potrzeby klientów i prezentujemy w maksymalnym stopniu swoją ofertę sprzedażową.


Jakie są korzyści z druku gazetek reklamowych?


Wbrew pozorom gazetki reklamowe mogą zagwarantować firmom znacznie większe zasięgi niż reklamy w internecie. Po taką gazetkę można sięgać wielokrotnie w dogodnej chwili i czerpać wiedzę na temat interesujących nas produktów. Taka forma reklamy cieszy się znacznie większym uznaniem, ponieważ nie pojawia się znienacka na ekranie telefonu czy monitorze, gdy nie mamy na to najmniejszej ochoty. Nie wymaga ściągania aplikacji, do których wiele osób wciąż nie ma zbyt dużego zaufania. Przede wszystkim jej zaletą jest fizyczna obecność. Można jej dotknąć, a ten aspekt nie pozostaje bez znaczenia w dobie całkowitej digitalizacji.

Różnorodność to dobre rozwiązanie


Zdecydowanie się na marketing internetowy wcale nie jest złym pomysłem. Warto jednak wziąć pod uwagę klientelę, która nie zagląda do internetu i prowadzi życie offline — na tyle, o ile to możliwe w dzisiejszych czasach. Połączenie sił różnych form marketingu to świetny sposób na dotarcie do większej rzeszy odbiorców. Gazetki reklamowe i katalogi dla wielu osób wciąż stanowią najwiarygodniejsze źródło informacji, po które sięga się z największą ochotą. Ich żywotność wbrew pozorom jest całkiem długa. Sięgamy po nie wtedy, kiedy mamy czas i ochotę przejrzeć ofertę. Przekazujemy innym członkom rodziny i przede wszystkim wracamy do takiej reklamy niejednokrotnie.

Katalogi dużych firm w wersji papierowej to znacznie lepsza propozycja, a według badań taka forma marketingu znacząco wpływa na wzmocnienie komunikacji między firmą i klientem. Dobrze przemyślana szata graficzna sprawia, że całokształt jest przejrzysty. Dla wielu klientów tradycyjna forma reklamy jest jedyną formą do przyjęcia. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że grupa klientów nie kończy się na osobach lekko przekraczających 30 rok życia. Ci nieco chętniej korzystają z aplikacji i są nieco bardziej otarci na marketing internetowy. Niemniej, dla osób nieco starszy papier ma znacznie większą wagę i znacznie lepiej do nich przemawia.

Psychologia reklamy


Kolejną zaletą gazetek reklamowych i katalogów jest fakt, że są one po prostu lepiej odbierane przez klientów. Dzieje się tak za sprawą kilku czynników. Wydrukowana i dobrze przygotowana reklama świadczy o tym, że firmie zależy na tym, by dotrzeć do klienta. Ankiety dowodzą, że właśnie taki jest odbiór wśród osób, które chętniej korzystają z papierowych form reklamy. Papier sprawia, że klient automatycznie inaczej reaguje na treść i poświęca jej więcej czasu. Internetowy marketing, choć też bywa czasochłonny, to jednak przez wielu ludzi uznawany jest za obranie drogi na skróty i po linii najmniejszego oporu. Papierowa forma reklamy umożliwia również realizowanie dystrybucji door-to-door, co dla wielu osób również jest niezwykle wygodną formą. Nie trzeba się fatygować, by dowiedzieć się, jaka jest oferta danej firmy. Reklama niejako sama zjawi się w naszym domu. Możemy z tego skorzystać lub zignorować. Faktem jednak pozostaje, że gazetki reklamowe cieszą się obecnie większą skutecznością niż kiedykolwiek.