Potrzebujesz pomocy w zamówieniu? Skontaktuj się!! Pomożemy!! kontakt@4birds.pl
parasol automatyczny z drewnianą rączką druk online

parasol automatyczny z drewnianą rączką

Parasole z nadrukiem logo na 4birds.pl. Parasol automatyczny z drewnianą rączką z nadrukiem dla Ciebie. Sprawdź ofertę i ciesz się darmową dostawą.

Parasole z nadrukiem logo na 4birds.pl. Parasol automatyczny z drewnianą rączką z nadrukiem dla Ciebie. Sprawdź ofertę i ciesz się darmową dostawą.

Automatyczny parasol z drewnianą rączką to produkt, który charakteryzuje się bardzo ciekawą kolorystką, a także świetnym wykończeniem. Umieszczenie na nim logo firmy sprawi, że będzie doskonałym gadżetem reklamowym, który przypadnie do gustu każdemu klientowi. Posiada możliwość wykonania indywidualnego projektu, dzięki któremu będzie wyjątkowy, a zarazem niepowtarzalny. Do jego produkcji zostały wykorzystane wysokiej jakości materiały, dzięki czemu produkt ten odznacza się trwałością i wytrzymałością.


Parasol jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych, a jego wymiary to 88 centymetrów długości oraz 105 centymetrów średnicy. Jest to niesamowicie praktyczny produkt, dlatego też przyda się nie tylko w domu, ale i również w biurze, czy też firmie. Jego wykonanie jest bardzo dokładne, o czym świadczą wszystkie najmniejsze detale, które są perfekcyjne. Wysokiej jakości parasol automatyczny z nadrukiem prezentuje się niezwykle elegancko i atrakcyjne, dlatego też przypadnie do gustu absolutnie każdemu.


Sprawdź również inne parasolki z nadrukiem parasol automatyczny czarny z kolorową lamówką i parasol składany odwrotnie.