Potrzebujesz pomocy w zamówieniu? Skontaktuj się!! Pomożemy!! kontakt@4birds.pl
parasol automatyczny czarny z kolorową lamówką druk online

parasol automatyczny czarny z kolorową lamówką

Parasole z nadrukiem Twojej firmy na 4birds.pl. Parasol automatyczny z kolorową lamówką z logo Twojej firmy. Sprawdź ofertę i ciesz się darmową dostawą.

parasol automatyczny czarny z kolorową lamówką druk online 1
parasol automatyczny czarny z kolorową lamówką druk online 2

Parasole z nadrukiem Twojej firmy na 4birds.pl. Parasol automatyczny z kolorową lamówką z logo Twojej firmy. Sprawdź ofertę i ciesz się darmową dostawą.

Czarny automatyczny parasol z kolorową lamówką i logo firmy to świetny gadżet reklamowy, który wyróżnia się bardzo wysoką jakością. Został wykonany z najlepszych materiałów, dlatego też odznacza się ogromną trwałością i solidnością. Jego cechą charakterystyczną jest kolorowy pasek, który świetnie podkreśla całokształt. Parasole są wytwarzane indywidulane pod zamówienie każdego klienta, gdyż wykonuje się na nich osobisty nadruk. Oczywiście gwarantuje on ogromną wytrzymałość, dlatego też przez długi okres czasu będzie prezentował się bez żadnych zarzutów.


Parasol z kolorową lamówką to bardzo praktyczny produkt, który z całą pewnością posłuży, jako skuteczny gadżet promocyjny. Umieszczenie na nim logo firmy, czy też hasła reklamowego sprawi, że będzie doskonałym prezentem dla każdego wymagającego klienta. Parasole z nadrukiem są najlepszą formą reklamy, która bez wątpienia zaskoczy absolutnie każdego konsumenta. Produkty te charakteryzują się świetną koncepcją, a także znakomitym wykonaniem.


Sprawdź również parasol automatyczny z drewnianą rączką i parasol składany odwrotnie