Cała Polska ufa 4birds.pl
wizytówki druk online

wizytówki

Wizytówki bywają bardzo eleganckie, ale przede wszystkim ułatwiają życie. Dlatego druk wizytówek, jest czymś, co zdecydowanie powinieneś zrobić, aby je posiadać.
Kto nie ma własnej wizytówki? – traci.

wizytówki druk online 1
wizytówki druk online 2

Wizytówki bywają bardzo eleganckie, ale przede wszystkim ułatwiają życie. Dlatego druk wizytówek, jest czymś, co zdecydowanie powinieneś zrobić, aby je posiadać.
Kto nie ma własnej wizytówki? – traci.

Druk wizytówek


Drukowanie wizytówek to tradycyjna forma prezentacji informacji na prostokątnym kartoniku. Mimo głęboko zdigitalizowanego świata jest ona wciąż niezwykle efektowną i skuteczną formą pozyskiwania klientów.
Klasyczne wizytówki jednostronne lub dwustronne składają się z jednej części — wyciętego prostokątnego kartonika o różnej grubości. W naszym asortymencie posiadamy różnorakie rodzaje papierów, takie jak papiery ozdobne czy nawet barwione w masie. Dzięki nam klasyka miesza się z modernistycznymi akcentami. Dostępne w naszej drukarni rozmiary to 85 x 55 lub 90 x 50 mm. Drukuj online szybko i prosto.


Drukuj Online 4birds.pl - Wizytówki


Niby mały kawałek papieru, a potrafi zrobić piorunujące pierwsze wrażenie, które powstanie na dłużej. Mowa oczywiście o wizytówce. Znajduje się na niej nasz adres, imię, nazwisko, telefon, e-mail, ogólnie rzecz biorąc najpotrzebniejsze dane kontaktowe.
Wizytówka służbowa zawiera także stanowisko w naszej pracy. Wizytówka powinna być prosta, czytelna, ale jednocześnie piękna. Powinna wyrażać nas, być dopasowana do naszej osobowości i charakteru wykonywanej pracy.
Wręczając komuś wizytówkę, możemy mieć pewność, że nie zapomni naszego numeru telefonu, czy adresu poczty e-mail, gdy będzie miał potrzebę się z nami skontaktować .Wizytówka z powodzeniem mieści się w standardowym portfelu i można ją łatwo przenosić i przechowywać. Niektórzy posiadają nawet specjalne wizytowniki, w których gromadzą otrzymane wizytówki.

Sprawdź również wizytówki premium, wizytówki multiloft - warstwowe, wizytówki składane.

Wizytówki to jedno z ważniejszych narzędzi przy promowaniu firmy czy marki, dlatego też niezwykle istotny jest odpowiedni ich dobór. Warto zwrócić uwagę na to z czego i jak wykonane są wizytówki. Oprócz walorów estetycznych należy wziąć pod uwagę także względy praktyczne. Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się wizytówki z dziurką. Niewątpliwą ich zaletą jest wszechstronność. Możemy w łatwy sposób dołączyć taka wizytówkę do przesyłki zamówionej przez klienta. Za pomocą wstążki i wizytówki stworzymy swego rodzaju metkę, zyskamy piękne opakowanie i jednocześnie wspaniałą reklamę dla swojej marki. Wizytówki z dziurką są też bardzo praktyczne ponieważ istnieje możliwość doczepienia ich np. do kluczy (warto wtedy zdecydować się na wizytówki z twardego papieru albo innego trwałego surowca). Oczywiście niewątpliwą zaletą wizytówek z dziurką jest także możliwość ich umieszczenia w niektórych wizytownikach. Dodatkowym atutem jest ciekawszy wygląd takich wizytówek. Warto skorzystać z usług profesjonalnej drukarni internetowej.
Drukuj online - zyskasz produkt szybko i wygodnie.


Drukuj Online z 4birds.pl
Sprawdź ofertę