Potrzebujesz pomocy w zamówieniu? Skontaktuj się!! Pomożemy!!
Torba bawełniana naturalna druk online

Torba bawełniana naturalna

Wydrukujemy Twoją reklamę

Wydrukujemy Twoją reklamę

Naturalna bawełniana torba jako baza dla nadruku to ciekawa forma gadżetu. Promowanie firmy może odbywać się na przeróżne sposoby, dlatego warto postawić na coś niebanalnego. Proponujemy wysokiej jakości nadruk na torbie, którą można będzie wręczyć z upominkiem współpracownikom, klientom, czy na akcji promocyjnej. Doskonała jakość bawełny, perfekcyjne wykonanie i trwały nadruk to coś, co zachwyci każdego. Na torbie może znajdować się logo firmy, grafika związana z jej działalnością, lub dowolny napis. Oferujemy kompleksową obsługę klienta, dlatego od początku współpracy dbamy, by na każdym etapie wszystko zostało dopracowane na ostatni guzik. Warto zainteresować się torbą, która świetnie sprawdzi się jako gadżet firmowy.


Kilka słów o produkcie.


Bawełniana torba naturalna to propozycja dla firm, które nad wyraz cenią ekologiczne rozwiązania. Połączenie wysokiej jakości materiału z dopracowanym wykończeniem daje gwarancję, że będzie służyła długi czas. Torba ma wymiar 38 × 42 centymetry, posiada także uchwyty na długość 70 centymetrów, dzięki temu jest maksymalnie wygodna do codziennego użytku. Optymalna wielkość sprawia, że można ją poskładać i schować do torebki, dzięki temu w momencie, w którym będzie potrzebna, można będzie jej użyć. Bawełna jest odporna na zniszczenie, natomiast estetyczne uszyta torba, sama w sobie prezentuje się niezwykle ładnie. Nadruk może znajdować się z przodu, ale istnieje opcja naniesienia go z dwóch stron. Oferujemy maksymalną wielkość nadruku 300 × 300 mm, co pozwala na dokładne naniesienie go w taki sposób, by widoczne były detale. Usługę nadruku wykonujemy metodą DTG, dzięki temu jest perfekcyjnie zrealizowana, a sam druk jest maksymalnie trwały. Można umieścić tam logo firmy, śmieszną grafikę lub napis - wedle życzenia i potrzeb Klienta. Sposób nanoszenia sprawia, że torba jest odporna na działanie warunków atmosferycznych i można będzie z niej korzystać długi czas. Złożona, może czekać w torebce, aż przy większych zakupach będzie mogła się przydać.


Dlaczego warto.


Torba bawełniana naturalna to produkt, który sam w sobie powstał z wysokiej jakości materiału. Estetyczne wykończenie sprawia, że prezentuje się ładnie. Doskonale sprawdzi się jako torba na zakupy, ale również jako alternatywa dla klasycznej torby prezentowej. Odpowiednia jakość i ciekawy wygląd sprawiają, że można będzie wykorzystać ją na wiele sposobów. W wielu firmach do zamówienia, czy na przeróżne okazje rozdaje się gadżety, dlatego można je estetycznie zapakować właśnie w taką torbę. Gramatura materiału 140 g daje pewność, że nawet cięższe zakupy bez problemu zapakujemy do takiej torby. Nakłady od 20 sztuk pozwalają na to, by z oferty skorzystała nawet bardzo mała firma. Dlatego torba z nadrukiem może być świetnym gadżetem promocyjnym dołączanym do zamówienia, czy przygotowanym na targi lub inne promocje. Oferujemy wysokiej jakości produkt bazowy, na który nanosimy nadruk. Ten z kolei może być dostarczony przez Klienta, lub przygotowany przez nas według wytycznych.


Torba bawełniana biała
Torba bawełniana kolorowa

Drukarnia internetowa
Drukuj online z 4birds.pl