Potrzebujesz pomocy w zamówieniu? Skontaktuj się!! Pomożemy!! kontakt@4birds.pl
roll-upy Standard druk online

roll-upy Standard

Jeżeli szukasz niezawodnego sposobu na dotarcie do nowych klientów z usługą, produktem bądź informacją, zamów roll-up z własną grafiką. Drukuj online

Jeżeli szukasz niezawodnego sposobu na dotarcie do nowych klientów z usługą, produktem bądź informacją, zamów roll-up z własną grafiką. Drukuj online

Od 1 szt.


Reklama to niezwykle istotny element w biznesie i tym samym nie można pozwolić sobie na zaniedbania w tej materii. Możliwości promowania swojej działalności mamy multum, lecz w niniejszym tekście skupimy się a konkretnym działaniu. Chodzi tu mianowicie o wykorzystanie roll-up, czyli tzw. stojaków reklamowych. To niezwykle interesujący przedmiot, który składa się z planszy reklamowej, kasetki wyposażonej w system rolujący, wysięgnika i listwy zaciskowej.


Przedstawiając charakterystykę stojaków reklamowych, warto szczególnie zwrócić uwagę na:


- prostotę montażu,

- solidną konstrukcję,

- niezwykle łatwy transport i możliwość wykorzystania wiele razy.

W jaki sposób można wykorzystać roll-up’y w swoim biznesie?

Roll-up niewątpliwie są jedną z częściej wykorzystywanych zewnętrznych form reklamy. Swoje powszechne zastosowanie odzwierciedla ich obecność na wszelkiego typu konferencjach, targach, szkoleniach, spotkaniach biznesowych i pozostałych wydarzeniach odbywających się poza terenem firmy. Często też stojaki reklamowe widoczne są i w samych biurach, co podkreśla jego profesjonalizm.

  • 3 formaty – 85 x 200, 100 x 200, 120 x 200 cm
  • Waga kasety – 3,9 kg, 4,2 kg lub 5,2 kg
  • Stelaż z aluminium
  • Materiał blockout 240 g
  • Stelaż z 2 nóżkami
  • Zadruk 4/0
  • W komplecie torba transportowa

Roll-up reklama z własną grafiką


Warto pamiętać o tym, że reklama to nie tylko przestrzeń internetowa, bo równie atrakcyjne w dalszym ciągu są praktyki w realnym świecie. Tutaj doskonałym przykładem niech będzie, jest rollup. Czym on jest i jakie ma zastosowanie to nadrzędne tematy niniejszego tekstu.

Najogólniej rzecz, ujmując roll- up reklamowy, który potocznie określa się też mianem stojaka reklamowego, jest cechującym się prostotą i funkcjonalnością systemem wystawienniczym. Z jego pomocą możemy przedstawiać szerszemu gremium najróżniejsze treści o charakterze marketingowym bądź też informacyjnym.

Z uwagi na niezwykłe zalety opisywanego tutaj rozwiązania zyskało ono szereg zwolenników. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że mamy tu możliwość wykorzystania owych stojaków na kilka sposobów. Jest to najogólniej rzecz, ujmując doskonały wybór dla każdej firmy, gdzie stawia się na rozwój i chęć pozyskania nowych klientów. Oznacza to więc możliwość użycia ich na targach, konferencjach, w biurach i wielu miejscach, gdzie może pojawić się osoba zainteresowana naszą ofertą.


Roll-up


od lat należy do najpopularniejszych nośników reklamowych. Powodzenie zyskał między innymi dzięki skuteczności i szerokiej możliwości personalizacji. Reklamowe roll-upy spotyka się zarówno na zewnątrz, jak również wewnątrz budynków. Intuicyjny montaż w parze z niewielkim ciężarem sprawiają, że roll-up reklamowy łatwo przenieść lub przewieźć właściwie na dowolną odległość.

Nasza oferta obejmuje roll-upy w kilku rozmiarach i rodzajach, dzięki czemu nasi klienci mają gwarancję wyboru produktu idealnie dopasowanego do potrzeb. Targi, promocje, wystawy, konferencje czy prezentacje – trudno wyobrazić sobie taką przestrzeń bez stojaków i roll-upów reklamowych. Nasza niewielka drukarnia internetowa oferuje roll-upy o atrakcyjnym i zarazem prostym wzornictwie, z systemem pozwalającym na błyskawiczne schowanie grafiki po zakończonej prezentacji. To wygodne rozwiązanie, chroniące przed jej przypadkowym uszkodzeniem.

Reklama jest dźwignią handlu. Jeśli informacje o oferowanych produktach i usługach docierają do szerokiego grona odbiorów, to wówczas firma się rozwija i zyskuje prestiż. Warto zatem wyposażyć się w takie materiały marketingowe, które pozwolą na skuteczną reklamę. Pośród wielu z nich można wymienić nowoczesne oraz funkcjonalne podczas użytkowania stojaki reklamowe roll–up.
Roll - up a skuteczna reklamaRoll- up to stojak wyróżniający się pośród wielu innych elegancją, pomysłowością oraz atrakcyjną szatą graficzną. Dziś coraz powszechniej współpracuje z ulotkami oraz plakatami.

Ten nowoczesny stojak można z powodzeniem wykorzystać do prezentacji różnorodnych plansz graficznych. Jego użycie w odpowiednim miejscu sprawia, że reklama jest w pełni skuteczna.

Roll - upy to niezawodne stojaki reklamowe, które można użyć podczas różnorodnych prezentacji, konferencji oraz spotkań promocyjnych. Doskonale prezentują się w salonach sprzedaży oraz na różnorodnych targach jako uzupełnienie stoisk wystawienniczych.

Roll – up – stojak o wielu zaletachZ roku na rok coraz więcej firm korzysta z nowoczesnej oraz uniwersalnej formy reklamy wizualnej. Druk online pozwala na tworzenie takich materiałów marketingowych, które cechuje estetyka oraz ciekawy wygląd.

Rollupy to niezwykle skuteczne stojaki reklamowe, które potrafią z daleka przyciągnąć mnóstwo wzroków. Składają się one z:

- kasety z systemem rolującym
- aluminiowego stelaża
- mechanizmu napinającego
- listwy zaciskowej
- oraz wysięgnika

Znajdująca się na nich treść reklamy jest drukowana na specjalnym materiale. Jego wybór zależy od indywidualnych potrzeb reklamodawcy.
Lekka, efektowna oraz bardzo prosta w montażu konstrukcja tego
nośnika reklamowego pozwala na łatwy transport oraz wielokrotne wykorzystanie w wielu miejscach.

Istotną zaletą roll-upów jest możliwość wymiany zamocowanego plakatu. Po zakończeniu prezentacji grafika może być bez problemu zwinięta w poręcznej kasecie, co chroni ją skutecznie podczas transportu przed ewentualnymi uszkodzeniami. Te funkcjonalne oraz praktyczne podczas użytkowania stojaki reklamowe są wyposażone w pokrowiec, zatem można je łatwo przenosić.

Drukarnia internetowa oferuje stojaki w różnorodnych rozmiarach, zatem każdy klient może wybrać taki, który w pełni spełni jego oczekiwania. W celu wyboru odpowiedniego produktu warto skontaktować się bezpośrednio z wybraną drukarnią. Pozwoli to zniwelować koszty oraz zyskać pewność, że zamówieniem zajmą się profesjonaliści.


Sprawdź inne produkty wizytówki * plakaty * katalogi reklamowe * gazetki reklamowe * papier firmowy * notesy


Drukuj Online z 4birds.pl
Sprawdź ofertę