Potrzebujesz pomocy w zamówieniu? Skontaktuj się!! Pomożemy!!

Szukasz pomysłów na spersonalizowane prezenty?

Szukasz pomysłów na spersonalizowane prezenty?

Szukasz pomysłów na spersonalizowane prezenty, które mógłbyś zaoferować swoim klientom i potencjalnym klientom lub zwiększyć swoją rozpoznawalność i sprawić, że ludzie będą o Tobie mówić? Organizujesz imprezę i chcesz rozdawać smakołyki? Albo po prostu pomóc klientowi w noszeniu dokumentów po wysłaniu mu oferty handlowej? Rozwiązaniem może być spersonalizowana torba na zakupy. Torba reklamowa jest obecnie coraz częściej używana i zastępuje plastikową torbę reklamową. Przyjrzyjmy się bliżej temu bardzo modnemu przedmiotowi promocyjnemu.


Przewaga nad innymi artykułami promocyjnymi.


Ta modna torba bawełniana ma tę zaletę, że jest niedrogim gadżetem, który oferuje dużą powierzchnię do personalizacji, aby przekazać wiadomość i wyświetlić logo w dużym formacie.
Torba bawełniana z Twoim logo, spersonalizowana torba z uchwytami będzie noszona na ramieniu przez cały rok przez Twoich klientów, potencjalnych klientów lub współpracowników. Niezależnie od tego, czy jesteś agencją, startupem, butikiem z modą, stowarzyszeniem czy organizatorem imprez. Naturalna bawełniana torba na zakupy stała się niezbędnym gadżetem reklamowym, który zrobi trwałe wrażenie.


W przeciwieństwie do torby reklamowe papierowe foliowane będzie ona łatwa w konserwacji, ponieważ jego odporność pozwala na dostosowanie go do stosunkowo dużych ciężarów. Aby mieć pewność co do jego solidności, należy wziąć pod uwagę wagę metra kwadratowego, która określa jego grubość, ale także jakość. W naszej drukarni internetowej nadruki na torbach bawełnianych wykonujemy na materiale o gramaturze 140 g.