Potrzebujesz pomocy w zamówieniu? Skontaktuj się!! Pomożemy!!

lakier UV wybiórczy

lakier UV wybiórczy

Uszlachetnianie druku – lakier UV wybiórczy
Osoby, którym zależy na podniesieniu prestiżu drukowanych produktów. Powinny koniecznie zastanowić się nad zastosowaniem lakieru wybiórczego. Zapewni on połyskujące uszlachetnienie i znaczną poprawę estetyki.


Korzyści płynące z użycia lakieru wybiórczego?


Zaakcentowanie wybranych elementów
Lakier wybiórczy pozwoli nam na podkreślenie i wyeksponowanie znaczących elementów druku. Na których wyróżnieniu nam zależy. Na przykład logo czy nazwa firmy itd. Uwydatnione elementy od razu przyciągają uwagę.


Element ozdobny
Oczywiście możemy zastosować lakier wybiórczy również jako wzór, element czysto ozdobny. Mający za zadanie przyciągać wzrok i podnosić walory estetyczne projektu. Zastosowany na czystej powierzchni (bez zadruku) stworzy zaskakujący efekt widoczny jedynie pod odpowiednim kątem. Co jest wspaniałym sposobem na zaskoczenie odbiorców.


Wyjątkowy charakter
Lakier UV ma silny połysk a ponadto właściwość odbijania światła. Co nadaje drukowanym produktom niepowtarzalnego charakteru. Szyku i elegancji, a to z kolei zdecydowanie podnosi ich atrakcyjność w oczach odbiorcy.


Inwestycja w lakier wybiórczy może przynieść duże korzyści dlatego, jeśli zależy nam na oczarowaniu potencjalnych odbiorców lub zbudowaniu sobie prestiżowej, eleganckiej marki kojarzącej się z niestandardową jakością premium warto skorzystać z usług drukarni internetowej online 4birds.pl oferujących lakierowanie.


Drukarnia internetowa
Drukuj online z 4birds.pl