Cała Polska ufa 4birds.pl
Torba bawełniana biała druk online

Torba bawełniana biała

Daj się zauważyć

Daj się zauważyć

Torba bawełniana w białym kolorze doskonale sprawdzi się jako produkt reklamowy. Nadruk jest dobrze widoczny, ponieważ zarówno sama torba została wykonana z wysokiej jakości materiału, jak i nadruk nanoszony jest technologią, która odznacza się trwałością. Torba sprawdzi się jako gadżet na zakupy, ale równie dobrze można w niej wręczać upominki na imprezach firmowych. Nadruki na torbach to praktyczne rozwiązanie, ponieważ można będzie wykorzystać je w codziennych zakupach, a sam druk gwarantuje, że będą przyjemne dla oka. Torba bawełniana to produkt, który umożliwia naniesienie grafiki, a także gwarantuje jej trwałość i odporność na działanie warunków atmosferycznych. Poskładaną torbę można schować do swojej torebki.


Kilka słów o produkcie


Wielkość torby bawełnianej 38 x 42 cm sprawia, że można będzie z niej zmieścić codzienne sprawunki, natomiast wygodne uchwyty o długości 70 centymetrów zapewniają wygodę w donoszeniu do domu. Praktyczna wielkość sprawia, że można będzie ją schować w swoją torebkę i wykorzystać, gdy będzie potrzebna. Wykonujemy nadruk technologią DTG, która odznacza się maksymalną trwałością, dlatego sprawdzi się jako gadżet z logo firmy, czy grafiką związaną z działalnością. W ostatnich latach jest to jedna z form promowania produktów czy usług, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wielkość nadruku to 300 x 300 mm, co pozwala na widoczność nawet drobnych elementów znajdujących się na grafikę, a ponadto gwarantuje to wysoką trwałość torby. Gramatura materiału wynosi 140 g, dlatego poradzi sobie nawet z cięższymi zakupami. Wykonujemy nadruki na przód, lub na przód i tył, dlatego wedle preferencji przygotowujemy projekt, a następnie po akceptacji, przystępujemy do realizacji. Nakład od 20 sztuk pozwala na zaopatrzenie nawet niewielkiej firmy, bez obaw, że narazimy się na wysokie koszty.


Dlaczego warto?


Torba bawełniana biała z nadrukiem to gwarancja wysokiej jakości materiału, perfekcyjnego wykonania, trwałego nadruku. Doskonale sprawdzi się jako dodatek do zamówienia, ale także może zastąpić opakowanie upominku okolicznościowego. Duża część firm organizuje świąteczne imprezy, na których wręczane są upominki dla pracowników, lub ich dzieci. Torba reklamowa z nadrukiem będzie mogła sprawdzić się jako alternatywa dla papierowej. Gwarantujemy wysoką jakość nadruku, ponieważ do nanoszenia grafiki wykorzystujemy technologię DTG. Realizujemy zarówno wcześniej przygotowane projekty, jak i zajmujemy się kompleksową obsługą. Oferowane torby są dobrze wykonane, a sam nadruk jest zdobieniem, dzięki temu prezentują się perfekcyjnie. Klasyczna wielkość pozwala na wykorzystanie ich do codziennych zakupów, ale równie dobrze sprawdzą się jako alternatywa dla prezentów od firmy. Coraz częściej można zauważyć, że wielu przedsiębiorców do zamówienia dorzuca gadżety, które podarowane w firmowej torbie, będą prezentowały się idealnie. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta, jak i późniejsza realizacja sprawią, że każdy z klientów będzie w pełni usatysfakcjonowany z efektów.


Torba bawełniana kolorowa
Torba bawełniana naturalna

Drukarnia internetowa
Drukuj online z 4birds.pl