O nas

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży poligraficznej wiemy, że odpowiednie wsparcie to klucz do sukcesu sprzedaży oraz utrzymywania długotrwałych relacji z klientami. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego oferujemy Ci fachowe wsparcie i pomoc z naszej strony.

Nie znasz się na druku oraz produktach reklamowych? Nie wiesz, którą konfigurację wybrać? Chcesz upewnić się, czy Twój grafik przygotował poprawne pliki? Skontaktuj się z nami – jesteśmy tu dla Ciebie!

Na portalu 4birds.pl znajdziesz i zamówisz wszystkie produkty reklamowe i promocyjne, od wizytówek po billboardy. Dla naszych klientów wielokrotnie realizowaliśmy zamówienia na unikatowe produkty rzadko występujące na rynku Polskim. Dzięki szerokiej gamie produktów i ich liczbie, 4birds.pl jest pierwszym adresem, który powinien przyjść Ci do głowy.

4birds.pl dokłada wszelkich starań, aby zapewnić maksymalną uwagę przed i po złożeniu zamówienia. 4birds.pl jest marką  zorientowaną na realizację najbardziej wyszukanych potrzeb klienta. W branży poligraficznej to największy atut. Nasze produkty są najlepszej jakości, w dobrych cenach połączone z profesjonalną obsługą klienta.

Nasza oferta